1. termín letního soustředka

Za 2 týdny a kousek vyrážíme na první termín našeho letního soustředka! :D Sraz k odjezdu je v sobotu 13.7.2019 v 15:15 na parkovišti pro autobusy před hotelem Panorama na Pankráci, Milevská 7, Praha 4 (klikni pro mapu). V 16:00 pak vyrážíme směr RZ Radost (Sedlice - Důl 104, Blatná, 388 01). K autobusu prosím přineste 2 NADEPSANÉ OBÁLKY (jméno - příjmení - team):

1. OBÁLKA: do ní prosím dejte od lékaře vyplněné potvrzení o zdravotní způsobilosti (je absolutně nezbytné pro všechny děti do 18 let, bez něj nelze na soustředění jet!). Pak přidejte v den odjezdu od rodičů vyplněné potvrzení o bezinfekčnosti, kartičku zdravotní pojišťovny a očkovací průkaz (stačí kopie). Do této obálky přibalte i případné léky a jasné pokyny pro naše zdravotníky.

2. OBÁLKA: do ní prosím dejte zbytek platby za soustředění.

S sebou rozhodně nezapomeňte přibalit kšiltovku, velkou lahev na pití na tréninky, kapesné na zmrzky (doporučujeme 300 Kč) a vše ostatní, co jsme pro vás sepsali v informačním letáčku k soustředění: FDS-leto-2019-1.pdf. Odjezd zpět do Prahy z vesničky Dol je naplánován na sobotu 20.7.2019 v 11:00, dorazíme tedy okolo 12:45, děti vás budou informovat. Prosím, pokud přijedete na místo odjezdu i příjezdu autem, nevjíždějte do areálu hotelu, zastavte prosím na hlavní ulici Milevská, nebo v přilehlých ulicích.

Pokud byste cokoli potřebovali vědět, ozvěte se Annie. Neuvěřitelně se už na všechny těšíme, bude to naprosto skvělý týden! ☀️