Státní svátek v úterý 29/9

Na státní svátek, v úterý 28/9, u nás v FDS neprobíhají žádné lekce. Vidíme se ale v pondělí 27/9, kdy všechny naše lekce probíhají podle rozvrhu nejen v našich sálech ale i na ZŠ Lupáčova. Užijte si krásný víkend i úterní volno :)

Placení kurzovného v příštím týdnu

Poprosíme ty, kteří zatím neuhradili kurzovné za své lekce, aby tak učinili v příštím týdnu 20 - 24.9.2021. Platbu prosím přineste v hotovosti na svou lekci a předávejte ji Annie nebo Tomovi, případně svému lektorovi v nadepsané obálce. Ceny jednotlivých kurzů naleznete pod tímto odkazem: https://fds.cz/nabor/street-dance/

Mnohokrát děkujeme a vidíme se na tréninku :)

Začínáme v pondělí 6/9/2021

Neuvěřitelně se těšíme na novou sezónu, kterou spouštíme v pondělí 6/9/2021 v našich sálech na Chodově i na ZŠ Lupáčova na Žižkově! Každý, kdo poslal přihlášku a dostal naši odpověď, stejně jako všichni, co s námi byli minulý rok, se najdou v přehledu teamů na nový rok, určitě si ho prohlédněte na fds.cz/teamy.

Zároveň se podívejte na náš rozvrh a parádní sestavu lektorů, která se vám tento rok bude věnovat. Budou to parádní lekce, bude to skvělý rok! :)

Fotky z 1. termínu

Dnes máme poslední den našich letošních soustředění. Byla to neuvěřitelná jízda a my obrovsky děkujeme všem, kteří vytvořili tak parádní atmosféru - od všech našich báječných tanečníků po superlektory, kteří nám na soustředkách dali ze sebe všechno! V naší galerii už naleznete fotky z prvního termínu, z druhého čekejte příští týden :) Užívejte si poslední dny prázdnin!

2. termín soustředka - Info k odjezdu

Za týden konečně vyrážíme na 2. termín našeho skvělého soustředění! Sraz k odjezdu je v sobotu 14.8. ve 14:00 na parkovišti před hotelem Panorama na Pankráci (klikněte pro mapu). Autobus odjíždí ve 14:30, prosím přijďte včas! K odjezdu s sebou prosím přineste 2 nadepsané obálky (jméno - příjmení - team).

1. OBÁLKA:
Do první nadepsané obálky prosím dejte tyto dokumenty:
  • v den odjezdu podepsané potvrzení o bezinfekčnosti,
  • lékařem potvrzené potvrzení o zdravotní způsobilosti (je potřeba na všechny organizované letní akce pro děti do 18 let a platí 2 roky)
  • vytištěné oficiální potvrzení o provedeném testování/očkování/prodělané nemoci (viz níže)
  • kartičku zdravotní pojišťovny a očkovací průkaz (obojí stačí kopie).
  • do této obálky přibalte prosím i případné léky a jasné pokyny pro naše zdravotníky.

2. OBÁLKA:
Pokud ještě nemáte zaplacenou celou částku za soustředění, doneste prosím v druhé nadepsané obálce doplatek.

Testy/očkování/prodělaná nemoc:
Podmínkou účasti na našem soustředění je vytištěné a platné oficiální potvrzení jedné z těchto variant:
  • provedený PCR test starý max. 7 dní (doporučujeme)
  • antigenní test starý max. 72 hodin provedený v odběrovém místě
  • provedené očkování - min 14 dní od druhé dávky (příp. první u jednodávkové vakcíny)
  • prodělané onemocnění COVID-19 ne před více než 180 dny

Potřebujeme mít oficiální potvrzení o provedeném testu, proto nebudeme akceptovat samotesty, ani je nebudeme mít možnost z organizačních důvodů provádět na místě. Antigenní testy jsou pro každého 1x za 7 dní zdarma, PCR pak 2x za měsíc. Na testování si můžete na mnoha odběrových místech dopředu zarezervovat čas, což doporučujeme. Ideální je dojít si na PCR test nejpozději ve čtvrtek (výsledky nejsou ihned), nebo antigenní test v den odjezdu na soustředění.

Co dál s sebou:
S sebou dále rozhodně nezapomeňte přibalit kšiltovku/klobouk, dostatek oblečení a bot na tancování i na nepříznivé počasí, bundu do deště, velkou lahev na pití na tréninky, a vše ostatní, co jsme pro vás sepsali na fds.cz/leto.

Návrat:
Odjezd zpět do Prahy z vesničky Dol je naplánován na sobotu 21.8. v 10:30, dorazíme tedy okolo 12:00. Prosím, pokud přijedete na místo odjezdu i příjezdu autem, nevjíždějte do areálu hotelu, zastavte prosím na hlavní ulici Milevská, nebo v přilehlých ulicích.

Pokud byste cokoli potřebovali vědět, ozvěte se Annie. Obrovsky se už na všechny těšíme, bude to naprosto parádní týden! ☀️

Zobrazit více aktualit