PŘIHLÁŠKA NA FDS SUMMER - LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2023

Obrovsky se těšíme na další skvělé léto! Blíží se s ním totiž naše každoročně nezapomenutelné FDS soustředko 😊 I letos si plánujeme oba termíny opravdu naplno užít a už teď se těšíme nejen na všechny ty zážitky, tancování, hudbu a legrace, ale hlavně na tebe 🙌
Informace k odjezdu na 2. termín soustředění ☀️

Vyrážíme na druhý termín našeho letního soustředka! :D Sraz k odjezdu je v sobotu 15.8.2020 v 14:45 na parkovišti pro autobusy před hotelem Panorama na Pankráci, Milevská 7, Praha 4 (klikni pro mapu). V 15:30 pak vyrážíme směr RZ Radost (Sedlice - Důl 104, Blatná, 388 01). K autobusu prosím přineste 2 NADEPSANÉ OBÁLKY (jméno - příjmení - team):

1. OBÁLKA: do ní prosím dejte od lékaře vyplněné potvrzení o zdravotní způsobilosti (je absolutně nezbytné pro všechny děti do 18 let, bez něj nelze na soustředění jet!). Pak přidejte v den odjezdu od rodičů vyplněné potvrzení o bezinfekčnosti, kartičku zdravotní pojišťovny a očkovací průkaz (obojí stačí kopie). Do této obálky přibalte i případné léky a jasné pokyny pro naše zdravotníky.

2. OBÁLKA: do ní prosím dejte zbytek platby za soustředění.

S sebou rozhodně nezapomeňte přibalit kšiltovku, dostatek oblečení a bot na tancování a nepříznivé počasí (dvoje tenisky a nepromokavé boty), pláštěnku/bundu do deště, velkou lahev na pití na tréninky, kapesné na zmrzky (doporučujeme 300 Kč) a vše ostatní, co jsme pro vás sepsali níže. Odjezd zpět do Prahy z vesničky Dol je naplánován na sobotu 22.8.2020 v 10:30, dorazíme tedy okolo 12:00, děti vás budou informovat. Prosím, pokud přijedete na místo odjezdu i příjezdu autem, nevjíždějte do areálu hotelu, zastavte prosím na hlavní ulici Milevská, nebo v přilehlých ulicích.

Pokud byste cokoli potřebovali vědět, ozvěte se Annie. Neuvěřitelně se už na všechny těšíme, bude to naprosto skvělý týden! ☀️

Termíny

1. termín: 15.7.2023 - 22.7.2023
(KAPACITA NAPLŇENA, PŘIHLAŠUJEME POUZE NÁHRADNÍKY)
Určen pro děti a juniory. Teamy: Kings, Magic, Suns, Hawks, Rockets, Clippers, Raptors, Nets, Lakers

2. termín: 12.8.2023 - 19.8.2023
Určen pro dospěláky 15+. Teamy: Bulls, Mavericks, Hornets, Blazers, Pistons, Heat, Selection

Letos to bude naše už 20. soustředko a věřte, že bude ještě nezapomenutelnější, než to minulé (podívejte se na fotky z 1. termínu, 2. termínu). Níže naleznete přihlášku, kterou prosíme vyplňte co nejdříve.

 • Přihláška

  Pro přihlášení na soustředění vyplňte prosím pečlivě tuto závaznou přihlášku. Po jejím vyplnění přijde na kontaktní email její potvrzení a rekapitulace, pokud se tak nestane, určitě nám dejte vědět! Informace k odjezdu budou 14 dní před začátkem soustředění na našich stránkách. Přihlášením souhlasíte s níže uvedeným programem i podmínkami soustředění.

  • Tanečník

  • Vyplňte prosím jméno tanečníka.
  • Vyplňte prosím příjmení tanečníka.
  • Vyplňte prosím správné datum narození.
  • Vyplňte prosím telefonní číslo tanečníka.
  • Vyberte prosím jednu z možností.
  • Vyberte prosím jednu z možností.
  • Kontakt

  • Vyplňte prosím jméno zákonného zástupce.
  • Uveďte jméno zákonného zástupce. Pokud je tanečník starší 18ti let, uveďte jméno osoby, kterou můžeme v případě potřeby kontaktovat.

  • Vyplňte prosím kontaktní telefonní číslo.
  • Uveďte telefon na zákonného zástupce. Pokud je tanečník starší 18ti let, uveďte telefon osoby, kterou v případě potřeby můžeme kontaktovat.

  • Vyplňte prosím kontaktní email.
  • Kontaktní email, na který bude zasláno potvrzení přihlášky.

  • Další informace

  • Vyberte prosím jednu z možností.
  • Přijedeš sám/sama nebo pojedeš s námi z Prahy autobusem (+600 Kč)

  • Máš nějaké omezení ve stravě?

  • Jakékoli důležité informace pro nás - např. zdavotní/stravovací omezení, přání nebo pochvaly :)

  Děkujeme za vyplnění přihlášky, moc se na tebe těšíme!×
  Ajéje! Něco se pokazilo... Přihláška nebyla odeslána!×
 • Cena

  Cena soustředění je 6500 Kč. Po vyplnění přihlášky poprosíme obratem o zaplacení zálohy 3000 Kč na náš účet, tím je vaše přihláška potvrzena. Instrukce k platbě přijdou po odeslání přihlášky na vámi uvedený email.

  Po individuální domluvě nabízíme možnost zúčastnit se obou termínů soustředění, cena druhého termínu je pak zlevněna na 6000 Kč.

  V ceně je zahrnuto ubytování, 5x denně strava, pitný režim a kompletní program. Na soustředění můžete dorazit vlastní dopravou, nebo využít námi organizovanou dopravu autobusem za příplatek 600 Kč, odjíždět budeme v sobotu odpoledne z autobusových zastávek u stanice metra C - Roztyly.

  V případě, že se po vyplnění přihlášky nebudete moci soustředění z jakéhokoli důvodu zúčastnit, ihned prosím dejte vědět Annie. Nemáme rádi storno poplatky, ale musíme se řídit podle toho, co nám naúčtuje vedení areálu. Vždy se tedy domluvíme individuálně.

 • Jaký je program?

  Na každý den máme připravený opravdu pestrý program. Vedle skvělých tanečních lekcí (2x - 3x denně), se už teď těšte na spoustu společných akcí v přírodě i uvnitř - vtipné seznamovací a stmelovací hry a soutěže, teamové tvoření, všemožné turnaje, večerní battly a jamy, promítání a společné povídání nejen o tanci. O vaše pohodlí, zábavu a skvělé lekce se bude jako každý rok starat team vám dobře známých a zkušených lektorů.

 • Tanec a zábava

  Jak víte, čeká nás nejen spousta nových kroků, vazeb, pohybů a znalostí, ale samozřejmě i hromada legrace a pohody u bazénu - bude prostě vše, co patří k pravému FDS soustředění! Už teď se těšte na všechny parádní lektory, kteří vám připraví nezapomenutelný týden. Každý z nich má dlouholeté (nejen taneční) zkušenosti s dětmi a vedením kolektivu. O vaše děti tak bude opravdu skvěle postaráno. Splnění potřeb každého, kdo je součástí soustředění, je vždy naší nejvyšší prioritou! Účastníci do 18 let mají na soustředění přísný zákaz alkoholu, u starších pak na vlastní zodpovědnost tak, aby soustředko nekazili sobě ani ostatním.

 • Ubytování, strava

  Toto léto si oba taneční týdny tradičně užijeme ve sportovně-rekreačním středisku Radost ležícím na kraji vesnice Dol u Sedlic, 9 km od jihočeského města Blatná. Areál je plně vybavený a pro potřeby našeho soustředění ideální.

  Ubytovaní budeme ve vybavených pokojích v hlavní budově areálu, stravovat se budeme 5x denně s nepřetržitým pitným režimem. K dispozici je tu pro nás velká tělocvična, venkovní bazén, spousta hřišť, společenská místnost a obchůdek.

 • Co s sebou?

  S sebou si určitě vezměte kartičku zdravotní pojišťovny (stačí kopie), potřebné léky (se seznamem o jejich užívání pro zdravotníky) a potvrzení o bezinfekčnosti (vyplňte v den odjezdu). Od tanečníků do 18 let budeme potřebovat i vyplněné potvrzení o zdravotní způsobilosti (je potřeba na všechny organizované letní akce a platí 2 roky). Vše odevzdáte společně s doplatkem u odjezdu.

  Pak přibalte boty na tancování a dostatek tanečního oblečení - trička, tepláky a kraťasy. Nezapomeňte na plavky, kšiltovku, láhev na pití na tréninky, teplé oblečení v případě chladného počasí a kapesné dle vašeho uvážení (na něco dobrého v areálovém obchůdku). Ale pozor, za cenné věci si ručí každý sám.

  Stejně jako minulý rok budou mít mladší děti na prvním termínu povoleno používat mobilní telefony pro komunikaci s rodiči každý den vždy po večeři, před večerním programem. V případě potřeby mohou rodiče kontaktovat kohokoli z trenérů samozřejmě kdykoli v průběhu celého našeho soustředění.

  Všem tanečníkům doporučujeme sjednat úrazové pojištění, které nezajišťujeme.

  Covid-19
  Budeme se samozřejmě přizpůsobovat aktuální situaci, ale snad již nebudou žádná omezení. Pokud bude cokoli potřeba, dáme vám vědět na vámi uvedený email.