LEKTOŘI FANTASY DANCE STUDIA

O každém z lektorů Fantasy Dance Studia můžeme hrdě říci, že patří mezi ty nejlepší ve svém oboru 💯🤩 Jsou to skvělé osobnosti, výborní tanečníci a hlavně parádní lidé. Nesmírně si vážíme toho, že jsou součástí našeho trenérského teamu. Každý z nich miluje tanec, a co je důležitější, miluje předávat své znalosti každému, kdo se do tance zbláznil, stejně jako oni 👑
 

Annie

Hlavní šéfová a majitelka Fantasy Dance Studia.

Zakladatelka, úplně první trenérka a choreografka Fantasy Dance Studia. Tančí od svých 4 let, začínala baletem a stepem, v 10 letech se zaměřila na moderní tanec. Absolvovala nesčetné množství kurzů a seminářů. Tanec milovala natolik, že se rozhodla pro studium na Pražské taneční konzervatoři Duncan centre. Prošla mnoha workshopy světových lektorů a v roce 2002 konzervatoř dostudovala. Má výbornou schopnost vytvořit nerozlučný kolektiv, a to jak v celém FDS, tak i mezi lektory. Na každého z nich, kterého pro naše tanečníky vybrala, je moc hrdá a neskutečně si váží všeho, co našemu FDS každodenně dávají. Dnes celé studio vede společně s Tomem a jejich dvěma malými tanečnicemi Lilly a Amy. "Každý může ve Fantasy najít své místo a stát se jeho součástí"

 

Tom

Kreativní tvůrce a vášnivý choreograf.

Hudba, kterou mají tanečnice a tanečníci sestříhanou ve svých choreografiích, videa a fotky ze všech Fantasy akcí, tyto internetové stránky nebo designy všech našich FDS vychytávek. Společně s Annie vytváří kompletní zázemí celého studia. Vedle pilného trénování sebe a ostatních se věnuje natáčení reklam, videí a spotů a skládání hudby. Ale teď je především parádním tátou svých krásných holčiček Lilly a Amy. Mrkni na jeho stránky tomasfilm.com.

 

Bee

Neuvěřitelná tanečnice! Báječná Fantasy trenérka.

Bee tancuje od svých 11ti let. Začínala se stylem Electric Boogie s parťákem Matesem, se kterým získali obrovské množství titulů, mezi které patří i Mistři ČR, Mistři Evropy a Mistři Světa! Poté začala s Hip-Hopem, kde se konečně našla. Hip-hop se nestal jen tancem, ale i jejím životním stylem. "Vychovali" ji kluci z BDS Academy a lidé, které má okolo sebe. Za největší úspěch považuje právě to, že má ve svém okolí bandu lidí, která jí tvoří taneční zázemí, se kterými ji baví trávit volný čas a vyměňovat si řadu názorů a zkušeností. Pořád je přece co se učit a cesta tanečníka nemá hranic. 2x za sebou choreografka Absolutních vítězů Taneční Skupiny Roku a Choreografka roku 2018!

 

Mathew

Skvělý tanečník, performer a parádní lektor.

Začal tancovat díky bráchovi, který dělal break dance. Na jednom jeho vystoupení, bylo i Electric Boogie, které Mathewa dostalo. Poprvé byl na taneční hodině s Adamitem v roce 2003. 4 roky tančil Electric Boogie za Echo (s Bee 2x získal titul Mistrů světa), poté Hiphop v BDS (několikrát mistr ČR). Od roku 2013 je členem Left J-AWA crew (vítěz DFA 2014). Každoročně se účastní nejvýznamnějších tanečních akcí (SDK Europe, Groove Days…), za tancem návštívil New York v roce 2011 a 2014, vzdělával se u řady významných lektorů: Henry Link, Buddha Stretch, Joseph Go, Future, Brian Green, Karl Kane Wung, Marjory, Martha, Suga Pop, Mr.Wiggles, Wahe Akopjan a další. Specializuje se na Hiphop, Popping, House dance a Breakin’. Dnes je i pořadatelem vyjímečných tanečních eventů a nejen FDS tanečníkům pravidelně organizuje workshopy s lektory světového formátu.

 

Kačka

Naše nejenergičtější trenérka s parádním přístupem.

Kačka tančí od svých 7 let. Přes nejrůznější styly jako je aerobik, disco dance či rock and roll se dostala k hiphopu v taneční skupině HDC. Zde si tanec zamilovala a bylo jí také poprvé umožněno vyzkoušet si své zkušenosti předávat druhým. Tanec je dnes jejím velikým životním pohonem a lektorství bere jako důležité poslání. Možnost setkávat se s tolika inspirujícími lidmi, ať už jde o její taneční svěřence či zkušenější kolegy ze soutěžního a lektorského týmu, považuje za své největší štěstí.

 

Lukáš Sivák

Nejnovější přírůstek do lektorského teamu FDS.

K tanci se dostal v roce 2006, kdy ho začala učit Zuzka Al v její Karlovarské crew Respect Us. Tančil různé styly od Hip Hopu po Krump :) V Respect Us rostl do roku 2013, kdy se taneční skupina rozpadla. Od roku 2013 funguje v jednom z nejkvalitnějších českých seskupení - Ibrow crew. V poslednich dvou letech se venuje jen Poppingu a Lockingu. K jeho tanečním úspěchům patří: 1.misto Hip Hop kemp locking (2012,2015), 1.misto DFA 2015 s Ibrow crew, 1.misto Urban culture games 2015 s Ibrow crew. Kromě jiných spolupracoval například i s Monikou Bagárovou nebo Igorem Kmetem.


 

Andyboj

Pan tanečník a jeden z TOP lektorů v ČR.

Info Coming Soon ;)

 

Štěpánka

Skvělá lektorka a naše Dancehall Queen!

Tančí v FDS od svých 11 let, kde se tanec stal jejím životním stylem a dnes si už neumí představit bez něj existovat. Zkusila si spoustu tanečních stylů, před Fantasy například rock'n'roll, nejvíc si ale oblíbila hip hop, poppin' a dancehall. Mimo tanec ráda kreslí, potápí se, kouká na všechny seriály a studuje Arts Management na VŠE. Zbožňuje Itálii, umění, svoje kamarády, taneční akce a ulítává na Star Wars :)

 

Maky

Skvělá lektorka, báječná s dětmi a juniory.

Dlouholetá FDS tanečnice a lektorka :) Před FDS dělala dva roky balet, ale moc jí to nebavilo. V 7mi letech se stala součástí Fantasy Dance Studia, které ji postupně vychovavalo a jak sama říká, nejen po taneční stránce. Miluje poznávání různých tanečních stylů a ještě radši je předává mladším generacím. Pro ni samotnou jsou děti velká inspirace a i motivace se zlepšovat.

 

Adamson

TOP Freestyler, nový duch FDS.

Tancuje od svých 9 let. Studoval na Konzervatoři Duncan Centre a během toho se intenzivně věnoval streetovým stylům, kterým momentálně dává nejvíc své pozornosti. Za svůj havní taneční styl má Hiphop a vedle něj Locking. Zaměřuje se na freestyle jako takový, s čím jsou spojené battly, na které se teď snaží soustředit nejvíc. Je to člen Left J-AWA crew, všestranný tanečník s neuvěřitelně osobitým stylem a šéf našich pátečních freestyle lekcí.

 

Mája

Nová energická lektorka

Mája začínala gymnastikou, pop-baletem a discem a ve svých 13ti letech objevila naši taneční scénu. V FDS se stala součástí legendárního Selection teamu a věnuje se převážně Hip-Hopu a Housu, ale má ráda všechny formy tance i pohybu. Baví ji objevování nové hudby, začíná se učit DJingu. Vedle toho od malička jezdí na koních a vždycky milovala i kresbu a malbu. Studuje Sociální politiku na Univerzitě Karlově. Jejím největším přáním je nadále vychovávat šikovné a pokorné tanečníky, které bude hudba, tanec a pohyb naplňovat minimálně tak jako ji.

 

Róza

Skvělá tanečnice, specialistka na dětské teamy

V FDS tancuje od svých 6 let a je tu prostě doma. Prošla rukama spoustě skvělých trenérů, několik posledních let je pod vedením Bee a řídí se heslem „Study the Greats and Become Greater”. Ráda zkouší nové styly, rozvíjí se ve freestylu, jezdí na battly a miluje být součástí taneční komunity. Mimo tanec ráda cestuje, vaří, tráví čas s kamarády nebo maluje. Jo a taky je jednoznačně největším fanouškem Michaela Jacksona!

 

Kája

Lektorka Baby Dance

Do FDS se Kája dostala jen díky tomu, že potřebovala pomoci na talentové zkoušky od Annie, a už od první chvíle, co vkročila, chtěla zůstat. Teď už tu tancuje 6 let a cítí se u nás jako doma, nyní je součástí našeho dospěláckého teamu Pistons. Ráda se učí novým věcem a miluje výzvy, snaží se rozvíjet ve všech tanečních stylech, všestrannost je pro ni důležitá. Mimo tancování se věnuje hře na klavír, flétnu a zpěvu.

 

Šárka

Naše nová lektorka

Info coming soon ;)

 

Sofča

Naše nová lektorka

Info coming soon ;)