10x FDS

Kdo jsme a jak to máme? Přečtěte si odpovědi na 10 nejdůležitějších otázek ohledně Fantasy Dance Studia a vše se dozvíte.
 • 1. Jaká je cena kurzů?

  Základní cena kurzů je:
  3800 Kč za lekce 1x týdně 60 min (Baby Dance, Kings, Celtics)
  4000 Kč za lekce 1x týdně 90 min
  5400 Kč za lekce 2x týdně 60 min
  5800 Kč za lekce 2x týdně 90 min
  6500 Kč za lekce 3x týdně 90 min

  Allstyle Class, Dancehall Team a Freestyle je pro FDS tanečníky, kteří mají zaplacený jiný kurz, za 1500 Kč, pro ostatní 4000 Kč na pololetí. První a náborové lekce jsou samozřejmě zdarma.

  Lekce můžete uhradit do 16. září či 30. ledna hotově na příslušném tréninku, nebo převodem na NOVÝ účet č.: 2113419018 / 3030. Při platbě převodem vždy uveďte do zprávy pro příjemce jméno, příjmení a taneční skupinu, za koho je platba provedena (JMÉNO PŘÍJMENÍ, TEAM). Variabilní ani specifický symbol neuvádějte.

 • 2. Platí se ještě za něco?

  V nesoutěžních teamech ne, pokud nechcete. Každý rok ale pro naše tanečníky vytváříme nějakou prima FDS vychytávku za co nejnižší cenu, třeba teamová trika, aby jste měli něco hezkého a společného na tancování. Každý si může vybrat, jestli se mu líbí a pořídí si ji.

  Soutěžní teamy pak platí společná předsoutěžní soustředění, startovné na soutěžích (nejčastěji 150 - 250 Kč), případně cestu (pokud je soutěž mimo Prahu) a taneční kostým (ten se snažíme vždy pořídit co nejlevněji). Nejpokročilejší skupiny, když se jim daří, startují třeba i na 7 soutěžích. Další naše akce, jako je například letní soustředění, se pak platí úplně zvlášť.

 • 3. Jak platit za kurzy méně?

  V FDS máme sourozeneckou slevu. Pokud máte v FDS ségru, bráchu nebo třeba i rodiče, má jeden z nich každé pololetí slevu 500 Kč, jediná podmínka je, že si o ni musí říct. Pokud by přesto někdo měl s placením problém, můžete se zeptat Annie, jestli by se v rámci studia nenašla nějaká užitečná práce (např. úklid v našich sálech), za kterou by mohla být další sleva z kurzovného :)

 • 4. Co znamenají názvy našich teamů?

  Dříve jsme používali klasické označení A, B, C… u teamů podle pokročilosti, ale letos zkoušíme něco nového! Půjčili jsme si názvy amerických basketballových teamů, abychom setřeli kategorizování a žebříček pokročilosti a spíše než soutěživost, podpořili teamovost a kolektiv. A tuhle změnu milujeme :)

 • 5. Jsou věky u jednotlivých skupin orientační?

  Rozhodně ano. Nakonec nejvíc záleží na konkrétním tanečníkovi. Když bude o rok starší, nebo mladší (u dospěláků klidně i víc), ale bude se v kolektivu cítit dobře a bude vše zvládat, může v teamu bez problémů tancovat. Proto děláme náborové hodiny na kterých tohle všechno rozhodnete společně s lektorem. U soustěžních skupin jsou pak věky dětí a juniorů určeny celkem striktně podle pravidel soutěží, kterých se účastníme.

 • 6. Děláme nábor formou zkoušky a pak přijmeme každého?

  Ne. Nábor na konci roku máme jako rozřazení do nových teamů od září - společná lekce a FDS lektoři hodnotí všechny nové i stávající FDS tanečníky. A v září pak probíhá formou lekce, po které vám dáme vědět, který team je pro vás ideální. Žádný stres a žádné zkoušení a posílání emailů, jestli jste přijatí. Teamů máme opravdu spoustu, takže ten pravý přímo pro vás určitě máme. A navíc, celé září bereme pro celý team jako zkušební období, po kterém opravdu rozhodneme, kdo do kterého každý tanečník nejlépe patří.

 • 7. Jaké teamy soutěží a jak to máme se soutěžením?

  Soutěže jsou fajn. Dávají obrovskou motivaci dětem pořádně trénovat, zlepšovat se nejen jako jednotlivec, ale hlavně jako team. Makat na společné věci se společným cílem, to dohromady s časem stráveným na soutěžích neuvěřitelně stmeluje! Lektorům a celému FDS pak soutěže dávají možnost prezentovat to nejlepší co máme (děti a choreografie) a sledovat, jestli je naše práce kvalitní a v dané kategorii na dobré úrovni. Všechny naše pokročilé teamy jsou soutěžní teamy, které chodí na ty největší soutěže u nás. Teamy mírně pokročilých tanečníků chodí po vzájemné domluvě na menší soutěže - pohárovky. Soutěže ale nejsou tou nejdůležitější věcí na světě a jediným důvodem, proč tancujeme. Mnohem důležitější je, aby tanec každému, koho učíme, přinášel radost, a abychom mu v našem studiu vytvořili prostor, ve kterém může na sobě pracovat a seberealizovat se. A to všechno aby zažíval v kolektivu lidí, kteří milují tanec stejně, jako on, a ve kterém se bude cítit skvěle a bude jeho neoddělitelnou součástí.

 • 8. Jaká je naše filosofie, co je naším cílem?

  Spoustu důležitého jsme k této otázce napsali už v předchozím bodě :) Kromě toho je ale pro nás důležité, aby si každý náš tanečník na všech našich hodinách výborně zatancoval, ale i zažil spoustu zábavy. Máme opravdu skvělé lektory, kteří milují tanec, a v každém teamu budují parádní kolektiv. Našim cílem je předávat z nás to nejlepší, a dál naplno tvořit FDS tak, jak to děláme teď.

 • 9. Koho kontaktovat s jakýmkoli dotazem?

  Annie! Je to vedoucí celého Fantasy Dance Studia, je milá, a moc ráda vám s čímkoli poradí i pomůže. I kdybyste jen chtěli slyšet naživo cokoli, co tu máme napsáno, klidně ji zavolejte (777125804), nebo napište email :)

 • 10. Je FDS něco víc, než jen tréninky?

  Ano! A je to pro nás velmi důležité! Pravidelně a úspěšně chodíme na soutěže, pořádáme skvělou společnou vánoční akci pouze pro naše tanečníky FDS XMAS a na konci školního roku pak velikou taneční show pro všechny rodiče a kamarády - Závěrečné vystoupení Fantasy Dance Studia. Kromě toho všeho nás každý rok čeká spousta workshopů, battlů a samozřejmě naše legendární letní soustředění FDS SUMMER ve dvou termínech (pro mladší a pro starší). Prostě milujeme všechny ty věci okolo :)