Přihláška na letní soustředění 2021

Informace k odjezdu na 2. termín soustředění ☀️

Vyrážíme na druhý termín našeho letního soustředka! :D Sraz k odjezdu je v sobotu 15.8.2020 v 14:45 na parkovišti pro autobusy před hotelem Panorama na Pankráci, Milevská 7, Praha 4 (klikni pro mapu). V 15:30 pak vyrážíme směr RZ Radost (Sedlice - Důl 104, Blatná, 388 01). K autobusu prosím přineste 2 NADEPSANÉ OBÁLKY (jméno - příjmení - team):

1. OBÁLKA: do ní prosím dejte od lékaře vyplněné potvrzení o zdravotní způsobilosti (je absolutně nezbytné pro všechny děti do 18 let, bez něj nelze na soustředění jet!). Pak přidejte v den odjezdu od rodičů vyplněné potvrzení o bezinfekčnosti, kartičku zdravotní pojišťovny a očkovací průkaz (obojí stačí kopie). Do této obálky přibalte i případné léky a jasné pokyny pro naše zdravotníky.

2. OBÁLKA: do ní prosím dejte zbytek platby za soustředění.

S sebou rozhodně nezapomeňte přibalit kšiltovku, dostatek oblečení a bot na tancování a nepříznivé počasí (dvoje tenisky a nepromokavé boty), pláštěnku/bundu do deště, velkou lahev na pití na tréninky, kapesné na zmrzky (doporučujeme 300 Kč) a vše ostatní, co jsme pro vás sepsali níže. Odjezd zpět do Prahy z vesničky Dol je naplánován na sobotu 22.8.2020 v 10:30, dorazíme tedy okolo 12:00, děti vás budou informovat. Prosím, pokud přijedete na místo odjezdu i příjezdu autem, nevjíždějte do areálu hotelu, zastavte prosím na hlavní ulici Milevská, nebo v přilehlých ulicích.

Pokud byste cokoli potřebovali vědět, ozvěte se Annie. Neuvěřitelně se už na všechny těšíme, bude to naprosto skvělý týden! ☀️

Obrovsky se těšíme na léto a s ním blížící se FDS soustředko! Každý rok je to jedna z našich nejpovedenějších společných akcí a i tentokrát plánujeme tuto tradici dodržet se všemi, kteří milují tanec a náš skvělý team 🙌

Termíny

1. termín: 24.7.2021 - 31.7.2021
Určen pro děti a juniory. Teamy: Kings, Magic, Suns, Rockets, Hawks, Clippers, Raptors, Nets, Lakers

2. termín: 14.8.2021 - 21.8.2021
Určen pro dospěláky 15+. Teamy: Bulls, Mavericks, Hornets, Blazers, Pistons, Heat, Selection

Základní informace

Letos to bude naše už 18. soustředko a věřte, že bude ještě nezapomenutelnější, než to minulé (podívejte se na fotky z 1. termínu, 2. termínu). Níže naleznete přihlášku, kterou prosíme vyplňte do konce dubna 2021.

Covid -19
Věříme, že i přes nynější epidemiologickou situaci, se i toto léto potkáme! Budeme se samozřejmě přizpůsobovat aktuální situaci a nařízením, která budou platná pro letní tábory a soustředění. Je například možné, že bude kapacita omezena, proto prosíme o vyplnění přihlášky co nejdříve, ať máte své místo jisté.

Vzhledem k situaci okolo nemoci Covid-19 si vyhrazujeme právo na jakoukoli změnu v případě, že to bude potřeba. Je možné, že dle aktuálního vývoje epidemiologické situace bude účast na našem soustředění podmíněna předložením testu s negativním výsledkem na přítomnost nákazy způsobující onemocnění Covid-19 dle aktuálně platných a účinných opatření (např. antigenní test, PCR test - ne starší než 48 hodin od nástupu na soustředění). O této podmínce budeme informovat nejpozději týden před plánovaným odjezdem na soustředění na kontaktní email v přihlášce, náklady s tím související hradí účastník.

 • Přihláška
  Pro přihlášení na soustředění vyplňte prosím pečlivě tuto závaznou přihlášku. Po jejím vyplnění přijde na kontaktní email její potvrzení a rekapitulace, pokud se tak nestane, určitě nám dejte vědět! Informace o odjezdu budou 14 dní před odjezdem na našich stránkách. Přihlášením souhlasíte s níže uvedeným programem i podmínkami soustředění.
  • Tanečník

  • Vyplňte prosím jméno tanečníka.
  • Vyplňte prosím příjmení tanečníka.
  • Vyplňte prosím správné datum narození.
  • Vyplňte prosím telefonní číslo tanečníka.
  • Vyberte prosím jednu z možností.
  • Vyberte prosím jednu z možností.
  • Kontakt

  • Vyplňte prosím jméno zákonného zástupce.
  • Uveďte jméno zákonného zástupce. Pokud je tanečník starší 18ti let, uveďte jméno osoby, kterou můžeme v případě potřeby kontaktovat.

  • Vyplňte prosím kontaktní telefonní číslo.
  • Uveďte telefon na zákonného zástupce. Pokud je tanečník starší 18ti let, uveďte telefon osoby, kterou v případě potřeby můžeme kontaktovat.

  • Vyplňte prosím kontaktní email.
  • Kontaktní email, na který bude zasláno potvrzení přihlášky.

  • Další informace

  • Pojedeš autobusem s ostatními, nebo přijedeš sám/sama?

  • Máš nějaké omezení ve stravě?

  • Jakékoli důležité informace pro nás - např. zdavotní/stravovací omezení, přání nebo pochvaly :)

  Děkujeme za vyplnění přihlášky, moc se na tebe těšíme!×
  Ajéje! Něco se pokazilo... Přihláška nebyla odeslána!×
 • Cena

  Cena soustředění je 4900 Kč. Celou částku nebo zálohu 2500 Kč budeme vybírat v průběhu května. Detaily k platbě vám zašleme na email uvedený v přihlášce. Případný doplatek 2400 Kč pak přineste v den odjezdu k autobusu. Po individuální domluvě nabízíme možnost zúčastnit se obou termínů soustředění, cena druhého termínu je pak zlevněna na 4600 Kč.

  V případě, že se po vyplnění přihlášky nebudete moci soustředění z jakéhokoli důvodu zúčastnit, ihned prosím dejte vědět Annie. Nemáme rádi storno poplatky, ale musíme se řídit podle toho, co nám naúčtuje vedení areálu. Vždy se tedy domluvíme individuálně.

 • Jaký je program?

  Na každý den máme připravený opravdu pestrý program. Vedle skvělých tanečních lekcí (2x - 3x denně), se už teď těšte na spoustu společných akcí v přírodě i uvnitř - vtipné seznamovací a stmelovací hry a soutěže, teamové tvoření, všemožné turnaje, večerní battly a jamy, promítání a společné povídání nejen o tanci. O vaše pohodlí, zábavu a skvělé lekce se bude starat team dobře známých a zkušených lektorů.

 • Tanec a zábava

  Jak víte, čeká nás nejen spousta nových kroků, vazeb, pohybů a znalostí, ale samozřejmě i hromada legrace a pohody u bazénu - bude prostě vše, co patří k pravému FDS soustředění! Už teď se těšte na všechny parádní lektory, kteří vám připraví nezapomenutelný týden. Každý z nich má dlouholeté (nejen taneční) zkušenosti s dětmi a vedením kolektivu. O vaše děti tak bude opravdu skvěle postaráno. Splnění potřeb každého, kdo je součástí soustředění, je vždy naší nejvyšší prioritou! Účastníci do 18 let mají na soustředění přísný zákaz alkoholu, u starších pak na vlastní zodpovědnost tak, aby soustředko nekazili sobě ani ostatním.

 • Ubytování, strava, doprava

  Toto léto si oba taneční týdny tradičně užijeme ve sportovně-rekreačním středisku Radost ležícím na kraji vesnice Dol u Sedlic, 9 km od jihočeského města Blatná. Areál je plně vybavený a pro potřeby našeho soustředění ideální.

  Ubytovaní budeme ve vybavených pokojích v hlavní budově areálu, stravovat se budeme 5x denně s nepřetržitým pitným režimem. K dispozici je tu pro nás velká tělocvična, venkovní bazén, spousta hřišť, společenská místnost s TV, obchůdek, a taneční stage. Na soustředění nás odveze vlastní autobus, bližší informace o odjezdu naleznete 14 dní před odjezdem na našich internetových stránkách fds.cz.

 • Co s sebou?

  S sebou si určitě vezměte kartičku zdravotní pojišťovny (stačí kopie), potřebné léky (se seznamem o jejich užívání pro zdravotníky) a potvrzení o bezinfekčnosti (vyplňte v den odjezdu). Od tanečníků do 18 let budeme potřebovat i vyplněné potvrzení o zdravotní způsobilosti (je potřeba na všechny organizované letní akce a platí 2 roky). Vše odevzdáte společně s doplatkem u odjezdu.

  Pak přibalte boty na tancování a dostatek tanečního oblečení - trička, tepláky a kraťasy. Nezapomeňte na plavky, kšiltovku, láhev na pití na tréninky, teplé oblečení v případě chladného počasí a kapesné dle vašeho uvážení (na něco dobrého v areálovém obchůdku). Ale pozor, za cenné věci si ručí každý sám.

  Stejně jako minulý rok budou mít mladší děti na prvním termínu povoleno používat mobilní telefony pro komunikaci s rodiči každý den vždy po večeři, před večerním programem. V případě potřeby mohou rodiče kontaktovat kohokoli z trenérů samozřejmě kdykoli v průběhu celého našeho soustředka.

  Všem tanečníkům doporučujeme sjednat úrazové pojištění, které nezajišťujeme.

  Covid-19
  Je možné, že dle aktuálního vývoje epidemiologické situace bude účast na našem soustředění podmíněna předložením testu s negativním výsledkem na přítomnost nákazy způsobující onemocnění Covid-19 dle aktuálně platných a účinných opatření (např. antigenní test, PCR test - ne starší než 48 hodin od nástupu na soustředění). O této podmínce budeme informovat nejpozději týden před plánovaným odjezdem na soustředění na kontaktní email v přihlášce, náklady s tím související hradí účastník.