Soutěžní sezóna 2022

Už se netrpělivě připravujeme na letošní soutěžní sezónu! Držme si palce, ať se konečně na soutěžích všichni potkáme, užijeme si skvělou atmosféru a předvedeme naše nejlepší výkony. Tanečníci soutěžních skupin už mají ve svých interních WhatsApp a Messenger skupinách kompletní přehled k soutěžnímu období - dny a časy povinných soutěžních soustředění i samotných soutěží.

Letos plánujeme jít na mistrovské turné Taneční Skupiny Roku i Czech Dance Masters, přehled všech soutěží také naleznete v našem kalendáři. Data si prosím dobře zapište! U vícedenních soutěží bude organizátor přesné časy všech kategorií teprve upřesňovat. Soutěže jsou vždy postupové - podle toho, jak se team na dané soutěži umístí, postupuje na další kolo v další den. V případě vypadnutí ze soutěže, můžeme po domluvě team vyslat na menší pohárovou soutěž.

Startovné na soutěžích se pohybuje v rozmezí 150-250 Kč, vstupné pro diváky pak bývá okolo 200 Kč na celý den. Neuvěřitelně se na všechny naše tanečníky i choreografie těšíme, našim choreografům přejeme hromadu inspirace a organizátorům soutěží držíme palce k hladkému průběhu!

Státní svátek ve středu 17/11

Tuto středu 17.11.2021 máme státní svátek, v FDS neprobíhají tedy žádné lekce. Užijte si volno, a budeme se na vás těšit na tréninku ve čtvrtek.

FDS trička a mikiny

BANG! Připravili jsme novou kolekci FDS triček a mikin! Trička s krátkým i dlouhým rukávem a mikinu klokanku ve všech velikostech, pokaždé se superpotiskem. Objednat si je můžete pod tímto odkazem: https://forms.gle/U2K8H1YMH9x2QHxj6, kde k jednotlivým kouskům naleznete i tabulky velikostí.

Objednání je možné pouze do pondělí 22.11. do 12:00. Všechny objednávky pak předáme do výroby a budeme se těšit na poslední prosincový týden (13. - 17.12.), kdy budou všechna trička a mikiny připravené k vyzvednutí.

Ceník:
Tričko dětské - 350 Kč
Tričko dospělácké (XS - 4XL) - 420 Kč
Tričko s dlouhým rukávem - 550 Kč
Mikina dětská - 700 Kč
Mikina dospělácká (XS - 3XL) - 800 Kč

Platbu prosím doneste Tomovi na svou lekci v týdnu od 22. - 26.11. Užijte si krásný týden a nezapomeňte, že ve středu 17.11. máme státní svátek a neprobíhají žádné lekce.

Podzimní prázdniny

Od zítřka, tedy od středy 27.10. do pátku 29.10. máme v FDS podzimní prázdniny. Neprobíhají tedy v našich sálech na Hájích ani na ZŠ Lupáčova žádné lekce. Užijte si krásné volno, a vidíme se na trénincích v pondělí 1.11.

Státní svátek v úterý 29/9

Na státní svátek, v úterý 28/9, u nás v FDS neprobíhají žádné lekce. Vidíme se ale v pondělí 27/9, kdy všechny naše lekce probíhají podle rozvrhu nejen v našich sálech ale i na ZŠ Lupáčova. Užijte si krásný víkend i úterní volno :)

Zobrazit více aktualit