Závěrečko - srazy a poslední info

Už v úterý 18.6. nás čeká Závěrečko v Divadle Broadway! Těšíme se na všechny kamarády, rodiče, tety a strejdy, moderňátor Kája Knírek už je samozřejmě na místě a připravuje zavěšená lana, 32 mikrofonů a plyšového žraloka na nejdůležitější moment jeho kariéry.

Info pro tanečníky:
Sraz pro všechny týmy je ve 14:30 uvnitř Divadla Broadway, Na Příkopě 988/31, Praha 1 (klikni pro mapu), kde proběhne generálka celé show. Výjimkou jsou však teamy BABY DANCE, KINGS a MAMAS'N'PAPAS kteří mají sraz až v 17:00. Pokud se z jakéhokoli závažného důvodu nemůžete zúčastnit generálky, dejte prosím raději ještě jednou vědět svým trenérům. Tanečníci si nezapomenou s sebou přibalit kostým, dostatek jídla a pití na celý den i večer, nebudeme vás pouštět mimo divadlo. Zopakujte si vaše chorea a my vám budeme držet palce, ať se vám vaše show povede <3

Info pro diváky:
Pokud přivedete svoje děti na generálku, poprosíme vás, abyste nám je předali a dorazili opravdu až na 18:00, kdy začneme vpouštět do divadla. Nezapomeňte každý přinést cokoli, co dělá rámus a svoje vstupenky :) Celá megashow pak vypukne v 18:30.

Poslední vstupenky:
Máme opravdu hrstku posledních volných sedadel (pár se jich uvolnilo i na moc hezkých místech)! Vstupenky si ještě můžete rychle objednat, dostali byste je po zaplacení v pondělí, nebo přímo v divadle ;) www.fds.cz/vstupenky.

Těšíme se na vás všechny! <3