Info k odjezdu - 2. termín letního soustředka

Za týden a kousek se konečně na druhém termínu našeho parádního letního soustředka vidíme s legendární MC Annie a její crew :D Už se vás všech nemůžeme dočkat! Sraz k odjezdu je v sobotu 17.8.2019 ve 14:45 na parkovišti pro autobusy před hotelem Panorama na Pankráci, Milevská 7, Praha 4 (klikni pro mapu). V 15:30 pak vyrážíme směr RZ Radost (Sedlice - Důl 104, Blatná, 388 01). K autobusu prosím přineste 2 NADEPSANÉ OBÁLKY (jméno - příjmení - team):

1. OBÁLKA: do ní prosím dejte od lékaře vyplněné potvrzení o zdravotní způsobilosti (je absolutně nezbytné pro všechny děti do 18 let, bez něj nelze na soustředění jet! Nově platí 2 roky). Pak přidejte v den odjezdu od rodičů podepsané potvrzení o bezinfekčnosti, kartičku zdravotní pojišťovny a očkovací průkaz (stačí kopie). Do této obálky přibalte i případné léky a jasné pokyny pro naše zdravotníky.

2. OBÁLKA: do ní prosím dejte zbytek platby za soustředění.

S sebou rozhodně nezapomeň přibalit kšiltovky a klobouky, oblečení do tepla/zimy/sucha/deště, velkou lahev na pití a dostatek bot na tréninky, kapesné na zmrzky a pokud chceš i třeba balík oblíbených vod nebo plyšového Majkla Jacksona. Pokud s námi jedeš poprvé, mrkni do informačního letáčku k soustředění: FDS-leto-2019-2.pdf. Odjezd zpět do Prahy z vesničky Dol je naplánován na sobotu 24.8.2019 v 11:00, dorazíme tedy okolo 12:45, tanečníci vás budou informovat. Prosím, pokud přijedete na místo odjezdu i příjezdu autem, nevjíždějte do areálu hotelu, zastavte prosím na hlavní ulici Milevská, nebo v přilehlých ulicích.

Pokud byste cokoli potřebovali vědět, ozvěte se Annie. Neuvěřitelně se už na všechny těšíme, bude to nádherný týden! ☀️