Zahájení lekcí v roce 2021

Milí tanečníci, rodiče a kamarádi. Určitě jste si přes svátky krásně odpočinuli a jste připraveni si s námi zase naplno v novém roce zatancovat. Věříme, že to společně zvládneme, i když už teď víme, že budeme muset lekce zahájit online - tedy přes ZOOM. Víme, že to není ideální stav, a chápeme, že to nenahrazuje osobní setkávání v sále. Ale berme to z té pozitivní stránky, stále můžeme být spolu a alespoň takto tančit a dál dělat to, co milujeme - společně jako team růst, udržovat dál kolektiv, který je pro tanečníky opravdu důležitý, a hlavně nám všem dávat další možnost pohybu v této divné době. Děkujeme všem našim tanečníkům a rodičům za dosavadní parádní přístup k online lekcím!

Odkazy a časy vašich lekcí prozatím zůstávají stejné, najdete je ve vašich facebookových skupinách (dospěláci a junioři) nebo v emailu (dětské teamy). V případě jakéhokoli technického problému samozřejmě kdykoliv volejte Annie (777125804) s Tomem jsou připraveni vám pomoci :)

Prosíme vás tedy ještě o trpělivost, protože situace pro nás není jednoduchá - my vás potřebujeme, a jsme vděční za každého z vás, kdo nás podpoří a tančí s námi. Věříme, že bude lépe, že se brzy vrátíme do starých kolejí, a že to zvládneme ustát tak, že budeme ještě silnější.

Mějte skvělý vstup do roku 2021! Všem vám přejeme plno radostných a úspěšných dnů :)