Informace k 1. termínu soustředění

Za 14 dnů konečně vyrážíme na 1. termín našeho skvělého soustředění! Sraz k odjezdu je v sobotu 24.7. ve 14:00 na parkovišti před hotelem Panorama na Pankráci (klikněte pro mapu). Autobus odjíždí ve 14:30, prosím přijďte včas! K odjezdu s sebou prosím přineste 2 nadepsané obálky (jméno - příjmení - team).

1. OBÁLKA:
Do první nadepsané obálky prosím dejte tyto dokumenty:
  • v den odjezdu podepsané potvrzení o bezinfekčnosti,
  • lékařem potvrzené potvrzení o zdravotní způsobilosti (je potřeba na všechny organizované letní akce pro děti do 18 let a platí 2 roky)
  • vytištěné oficiální potvrzení o provedeném testování/očkování/prodělané nemoci (viz níže)
  • kartičku zdravotní pojišťovny a očkovací průkaz (obojí stačí kopie).
  • do této obálky přibalte prosím i případné léky a jasné pokyny pro naše zdravotníky.

2. OBÁLKA:
Pokud ještě nemáte zaplacenou celou částku za soustředění, doneste prosím v druhé nadepsané obálce doplatek.

Testy/očkování/prodělaná nemoc:
Podmínkou účasti na našem soustředění je vytištěné a platné oficiální potvrzení jedné z těchto variant:
  • provedený PCR test starý max. 7 dní (doporučujeme)
  • antigenní test starý max. 72 hodin provedený v odběrovém místě
  • provedené očkování - min 14 dní od druhé dávky (příp. první u jednodávkové vakcíny)
  • prodělané onemocnění COVID-19 ne před více než 180 dny

Potřebujeme mít oficiální potvrzení o provedeném testu, proto nebudeme akceptovat samotesty, ani je nebudeme mít možnost z organizačních důvodů provádět na místě. Antigenní testy jsou pro každého 1x za 7 dní zdarma, PCR pak 2x za měsíc. Na testování si můžete na mnoha odběrových místech dopředu zarezervovat čas, což doporučujeme. Ideální je dojít si na PCR test nejpozději ve čtvrtek (výsledky nejsou ihned), nebo antigenní test v den odjezdu na soustředění.

Co dál s sebou:
S sebou dále rozhodně nezapomeňte přibalit kšiltovku, dostatek oblečení a bot na tancování a nepříznivé počasí (dvoje tenisky a nepromokavé boty), pláštěnku/bundu do deště, velkou lahev na pití na tréninky, kapesné na zmrzky (doporučujeme 300 Kč) a vše ostatní, co jsme pro vás sepsali na fds.cz/leto.

Návrat:
Odjezd zpět do Prahy z vesničky Dol je naplánován na sobotu 31.7. v 10:30, dorazíme tedy okolo 12:00, děti budou své rodiče informovat. Prosím, pokud přijedete na místo odjezdu i příjezdu autem, nevjíždějte do areálu hotelu, zastavte prosím na hlavní ulici Milevská, nebo v přilehlých ulicích.

Pokud byste cokoli potřebovali vědět, ozvěte se Annie. Obrovsky se už na všechny těšíme, bude to naprosto parádní týden! ☀️