Info k odjezdu - 1. termín soustředění

V sobotu konečně vyrážíme na 1. termín našeho skvělého soustředění! Sraz k odjezdu je v sobotu 16.7.2022 ve 14:00 na bočním autobusovém nástupišti u stanice metra C - Roztyly v ulici Tomíčkova (klikněte pro přesnou polohu na mapě). Parkovat autem můžete bez problémů na parkovišti OBI. Autobus odjíždí ve 14:30, prosím přijďte včas! V případě vlastní dopravy prosím doražte do RZ Radost (klikni pro mapu) mezi 16:00 a 16:30.

K odjezdu s sebou (popř. příjezdu na místo) prosím přineste 2 nadepsané obálky (jméno - příjmení - team).

1. OBÁLKA:
Do první nadepsané obálky dejte prosím tyto dokumenty:

  • v den odjezdu podepsané potvrzení o bezinfekčnosti
  • lékařem potvrzené potvrzení o zdravotní způsobilosti (je potřeba na všechny organizované letní akce pro děti do 18 let a platí 2 roky, možná jej máte z minulého roku)
  • kartičku zdravotní pojišťovny a očkovací průkaz (obojí stačí kopie).
  • do této obálky přibalte prosím i případné léky a jasné pokyny pro naše zdravotnice.

2. OBÁLKA:
Pokud ještě nemáte zaplacenou celou částku za soustředění, doneste prosím v druhé nadepsané obálce doplatek, případně 600 Kč na dopravu autobusem.

Co dál s sebou:
S sebou dál rozhodně nezapomeňte přibalit kšiltovku/klobouk, dostatek oblečení na tancování i na nepříznivé počasí, dvoje tenisky (jedny na tancování, druhé na sportování), bundu do deště, velkou lahev na pití na tréninky a vše ostatní, co jsme pro vás sepsali na fds.cz/leto.

Návrat:
Odjezd zpět do Prahy z areálu je naplánován na sobotu 23.7. v 10:00, dorazíme tedy okolo 11:30. V případě odjezdu vlastní dopravou si děti prosím vyzvedněte mezi 9:30 a 10:00.

Pokud byste cokoli potřebovali vědět, ozvěte se Annie. Obrovsky se už na všechny těšíme, bude to naprosto parádní týden! ☀️